Июл 6, 2018
5 Views
0 0

Топ Тема на Ваша Страна: Интервју со министерот Никола Димитров (20.06.2018)Министерот за надворешни работи Никола Димитров вечерва во Топ тема на ваша страна за сите дилеми околу Договорот со Грција. Може ли националистите во Македонија и Грција да ја закопаат шансата за затворање на македонското прашање? Какви пречки стојат на патот додека Договорот за името стапи на сила?

source

Категория:
Топ

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of